+90 212 687 29 29

/tr/footer_map /tr/instagram/footer/list

BAŞKANIN MESAJI

M.Şerif KIRIK

Gelişen ve değişen standartlar çerçevesinde 2000 yılında kurmuş olduğum Kırıklar İnşaat Anonim Şirketi ile inşaat sektörüne adım attığımız ilk günden bu yana hem İstanbul’un modern çizgisini yükseltmek hem de müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek için güvenilirliği ve şeffaflığı ön planda tutarak yenilikçi ve kalıcı işlere imza atmaktır.

Kuruluşumuzdan bu zamana kadar imza attığımız her projemizde güçlü sermaye yapımız, modern mimari anlayışımız, uzman kadromuz, teknik ve mimari birikimimiz ile birlikte, sürekli gelişen ve yenilenen inşaat sektöründe üstün hizmet kalitesi ile çalışmaya devam ediyoruz.

Kırıklar İnşaat A.Ş. ile 17 yıla aşkındır göstermiş olduğumuz başarı, güven ve şeffaflığı, 2016 yılında kurmuş olduğum Ayasofya Yapı A.Ş ile de yakalayıp, sağlam ve emin adımlarla adımızı ilklerin arasına yazdırabilmek için kıvançla çalışıyoruz. Yüksek kalite standartları, ferah yaşam alanları ile adından söz ettiren Kırıklar İnşaat Anonim Şirketi gururla büyümeye devam ederken, yolumuza devam edeceğimiz Ayasofya Yapı A.Ş. ile de yine kalite standartları yüksek, ferah, yenilikçi ve modern projeler üretmeye devam edeceğiz.

Vizyonumuz; başta Türkiye olmak üzere dünyada modern ve çağdaş projeler ile adını yenilikçi, güvenilir, dürüst ve insanlara olan saygısı ile duyurarak inşaat sektöründe öncü bir marka olmaktır.

Hayata geçirdiğimiz konut projeleri, lüks ofisler, iş merkezleri, oteller, benzin istasyonlarının yanı sıra kamu sektöründe ilçe belediyelerine ait hizmet binaları, kültür merkezleri, kamu kuruluşlarına ait bina inşaatları, okullar, hastaneler ve taahhüt işlerini üstlenip her geçen gün başarımıza daha çok başarı katmaya ve günbegün büyümeye devam ediyoruz.

Ayasofya Yapı A.Ş. olarak, modern mimari anlayışımızdan yola çıkarak hayata geçirdiğimiz projelerimizle ileriye attığımız her adımın bizi daha çok başarıya ulaştırması için işimizi gurur, mutluluk ve güvenle yapıyoruz.

İnşaat sektöründeki 17 yıllık tecrübemizle ilerlemeye devam ettiğimiz bu yolda, bizim gibi düşünen, bizi tercih eden, bize ve projelerimize destek olan; başta devlet ve özel sektör kurumları olmak üzere, tüm çalışma arkadaşlarıma ve tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla
Yönetim Kurulu Başkanı